Watch Live Billiard Online, Live Billiard Streams Roja Directa

12:00 Uralmash - Runa

12:00 Kolding - Vendsyssel

12:00 Holstein Kiel - Osnabrueck

12:00 Paderborn - Karlsruhe

12:00 Simulcast

12:00 Wehen - Fortuna

12:00 Andrea Pellegrino - Michael Geerts

12:00 Harold Mayot - Nikolas Sanchez Izquierdo

12:00 Nicolas Alvarez Varona - Hugo Grenier

12:00 Dinamo-BNTU - Mercury-GTK

12:00 Celine Naef (W) - Iga Swiatek (W)

12:00 Zhenys - Astana

12:00 Sparta Praha - Ocelari Trinec

12:00 Denmark - Norway

12:00 Sreenidi Deccan - Shillong Lajong

12:00 Avtomobilist - Metallurg Mg

12:00 European Tour

12:00 Sochi - Spartak M

12:00 Zoria U-19 - Chernomorets U-19

12:00 Zoria U19 - Chernomorets U19

12:00 Ilves - Gnistan

12:00 Dnepr Mogilyov - Neman

12:00 Liepaja/LSSS (W) - RSU (W)

12:00 Pelister (W) - Shampion (W

12:00 Kuzeyboru (W) - Galatasaray (W)

12:00 Nilufer Belediyespor (W) - Muratpasa (W)

12:00 Mexico (W) - Belgium (W)

12:00 Elena-Gabriela Ruse (W) - Nuria Brancaccio (W)

12:00 Margaux Rouvroy (W) - Timea Babos (W)

12:15 Bernabe Zapata Miralles - Gianluca Mager

12:15 Fortress of Grozny

12:15 Yulon Dinos - Taiwan Beer

12:30 Stefanos Tsitsipas - Jannik Sinner

12:30 Leeds Utd - Blackburn

12:30 Clermont - Ulster

12:30 Sharks - Edinburgh

12:30 Bukovyna - Hirnyk-Sport

12:30 Newcastle United - Tottenham

12:30 World Cup

12:30 Galichanka (W) - Spartak-SHVSM (W)

12:35 Beijing Royal Fighters - Shenzhen Aviators

12:35 Shanxi Loongs - Zhejiang Lions

12:35 Shanghai Shenhua - Beijing Guoan

12:40 Caroline Garcia (W) - Katie Boulter (W)

12:40 Viktoria Hruncakova (W) - Ela Nala Milic (W)

12:40 France (W) - United Kingdom (W)

12:45 Haverfordwest - Colwyn Bay

12:45 TED Ankara - Fenerbahce Koleji

12:55 Avarca de Menorca (W) - La Laguna (W)

13:00 Lokomotiv Kuban - Yenisey

13:00 Polva Serviti - Dragunas Klaipeda

13:00 Dortmund II - Ingolstadt

13:00 Simulcast

13:00 Ulm - Preussen Muenster

13:00 Unterhaching - Luebeck

13:00 Verl - Erzgebirge Aue

13:00 Viktoria Cologne - Halle

13:00 Transinvest - Banga

13:00 Alessandro Giannessi - Marc-Andrea Huesler

13:00 Rudolf Molleker - Henri Squire

13:00 Veldheer / Bergevi - Stevens / Eysseric

13:00 Okhrana-Dinamo - Minsk

13:00 Saville (W) / Perez (W) - Navarro Oliva (W) / Hinojosa Gomez (W)

13:00 Switzerland (W) - Poland (W)

13:00 Regensburg - Mainz

13:00 Permskie Medvedi - SKIF

13:00 2024 European Championship

13:00 Ukraine U18 (W) - France U18 (W)

13:00 Hungary U18 - Turkey U18

13:00 Volna Pinsk - Orsha

13:00 Curacao Neptunus - Oosterhout Twins

13:00 HCAW - Amsterdam Pirates

13:00 Hoofddorp Pioniers - DSS/Kinheim

13:00 RCH-Pinguins - UVV

13:00 Aktobe - Saryarka

13:00 Saryarka - Aktobe

13:00 Belgium U16 - Netherlands U16

13:00 South Africa (W) - Sri Lanka (W)

13:00 Ogniwo Sopot - Budowlani Lublin

13:00 Kyzyltash - Sparta-KT

13:00 Atletico Madrid - Girona

13:00 Denmark - Norway

13:00 Serbia - Turkey

13:00 Slovenia - Austria

13:00 Maritsa - Septemvri

13:00 Cittadella - Ascoli

13:00 Como - Bari

13:00 Cremonese - Ternana

13:00 Pisa - FeralpiSalo

13:00 Sampdoria - Suedtirol

13:00 Mega - Iverioni

13:00 Panserraikos - OFI

13:00 Dacia Buiucani - Milsami

13:00 High Touch - CO Basket

13:00 Neptunas (W) - Kibirkstis (W)

13:00 Villars (W) - Bellinzona (W)

13:00 Leverkusen (W) - Eintracht (W)

13:00 Elena Ruse - Nuria Brancaccio

13:15 Germany (W) - Montenegro (W)

13:15 Anna Kalinskaya (W) - Carolina Kuhl (W)

13:15 Kathinka Von-Deichmann (W) - Sara Errani (W)

13:30 Buyukcekmece - Merkezefendi

13:30 Formula E, Misano

13:30 Mohammedan - Delhi

13:30 World Cup

13:30 Kisvarda - Ujpest

13:30 Don Bosco Garelli - Kaya

13:30 Beitar Jerusalem - Hapoel Hadera

13:30 Gabala - Turan Tovuz

13:30 Inkomsport - Gwardia

13:30 Oleksandria - Dynamo Kyiv

13:30 Fortress of Grozny

13:30 Trencin (W) - Topolcany (W)

13:30 Fiona Ferro - Manon Leonard

13:30 Martyna Kubka - Tereza Martincova

13:34 Barcelona 4 Hours

13:40 Scottish Championship

13:45 Heliovaara / Patten - Andreozzi / Reyes Varela

13:45 Gulbenes Buki/BJSS - RSU/VEF Riga

13:45 Jastrzebski Wegiel - Olsztyn

13:45 Margaux Rouvroy - Timea Babos

14:00 Boluspor - Umraniyespor

14:00 Banik Sous - Slovan Liberec B

14:00 Doxa Lefkadas - Papagou

14:00 Mjaellby - AIK

14:00 BCh - Dorojnik

14:00 Simona Waltert (W) - Magdalena Frech (W)

14:00 Slovakia (W) - Slovenia (W)

14:00 Kairat - Turan

14:00 Kairat-Zhastar - Turan

14:00 Stal Mielec - Widzew Lodz

14:00 Scotland - Gibraltar

14:00 Koprivnice - Plzen

14:00 Astravyets - Shakhtyor Sl Res

14:00 Bohemians - Sparta Prague

14:00 Dynamo Ceske Budejovice - Slovan Liberec

14:00 Energetik-BGU - Bumprom

14:00 Mlada-Boleslav - Teplice

14:00 Hungary (W) - Austria (W)

14:00 FD Rangers - Budapest Wolves

14:00 GKS Katowice - Odra Opole

14:00 Ajaccio - Saint-Etienne

14:00 CSKA Sofia - Chernomorets

14:00 Rogaska - Celje

14:00 UD Leiria - Vilaverdense

14:00 Lecce - Empoli

14:00 Ankaragucu - Gaziantep

14:00 Milsami - Dacia Buiucani

14:00 Saxan - Floresti

14:00 Spartanii - Speranta Drochia

14:00 Landskrona - Oddevold

14:00 Varberg - Oestersund

14:00 Sakarya - Nazilli

14:00 Grobina - Metta

14:00 Gomel - Dinamo Minsk

14:10 Hruncakova (W) / Mihalikova (W) - Potocnik (W) / Lovrich (W)

14:15 Scotland (W) - England (W)

14:15 Vaxjo Lakers - Rogle

14:30 Blansko - Hranice

14:30 Frydek-Mistek - Slovacko B

14:30 Frydlant Nad Ostravici - Slovan Rosice

14:30 Hodonin - Unicov

14:30 Uhersky Brod - Start Brno

14:30 Batov - HFK Olomouc

14:30 ELKO Holesov - Tatran Vsechovice

14:30 Nove Sady - Bzenec

14:30 Skastice - Kozlovice

14:30 Sternberk - Vsetin

14:30 Viktorie Prerov - Jiskra Rymarov

14:30 Alexander Weis - Ivan Gakhov

14:30 Bayern Munich - Cologne

14:30 Bochum - Heidenheim

14:30 Borussia M - Dortmund

14:30 Mainz 05 - Hoffenheim

14:30 RB Leipzig - Wolfsburg

14:30 Simulcast

14:30 Cardiff Met Univ - The New Saints

14:30 Switzerland - Ukraine

14:30 Botswana U16 (W) - Turkey U16 (W)

14:30 Uganda U16 (W) - Wales U16 (W)

14:30 Pieno Zvaigzdes - Juventus

14:30 Akhmat - Baltika

14:30 Slovan Bratislava - Dunajska Streda

14:30 Corlu - Ayos Spor

14:30 Bornova - Ankaragucu

14:30 Goldcoast (W) - Winterthur (W)

14:30 Bukovynka (W) - Balta (W)

14:35 Stollar (W) / Nagy (W) - Cengiz (W) / Oz (W)

14:40 Topalova (W) / Karatancheva (W) - Jorge (W) / Jorge (W)

14:45 Poland - Hungary

14:45 Diana Shnaider (W) - Vera Zvonareva (W)

15:00 Strani - Kostelec na Hane

15:00 Suduva - Hegelmann

15:00 Diego Schwartzman - Pol Martin Tiffon

15:00 UVD-Dynamo - Borisov-900

15:00 Teichmann (W) / Naef (W) - Kawa (W) / Chwalinska (W)

15:00 Lierse - Anderlecht II

15:00 Birmingham City - Coventry City

15:00 Bristol City - Huddersfield

15:00 Hull City - Queens Park Rangers

15:00 Ipswich Town - Middlesbrough

15:00 Millwall - Cardiff City

15:00 Preston - Norwich City

15:00 Sheffield Wednesday - Stoke City

15:00 Southampton - Watford

15:00 Swansea City - Rotherham Utd

15:00 West Bromwich Albion - Sunderland

15:00 Bordeaux Begles - Harlequins

15:00 Hungary U18 (W) - Kosovo U18 (W)

15:00 Israel U18 - North Macedonia U-18

15:00 Portugal U18 - Belgium U18

15:00 Kettera - IPK

15:00 Pelicans - Karpat

15:00 Tappara - KalPa

15:00 Niva Dolbizno - Lida

15:00 Punjab Kings - Rajasthan Royals

15:00 Lekrings - Valmieras

15:00 Barnsley - Reading

15:00 Bolton Wanderers - Portsmouth

15:00 Cambridge Utd - Charlton Athletic

15:00 Carlisle Utd - Blackpool

15:00 Cheltenham Town - Bristol Rovers

15:00 Derby County - Leyton Orient

15:00 Fleetwood Town - Northampton Town

15:00 Lincoln City - Wigan Athletic

15:00 Oxford Utd - Peterborough United

15:00 Port Vale - Exeter City

15:00 Shrewsbury Town - Wycombe

15:00 Stevenage - Burton Albion

15:00 Crawley Town - Colchester Utd

15:00 Crewe Alexandra - Grimsby Town

15:00 Doncaster Rovers - Accrington Stanley

15:00 Gillingham - Barrow

15:00 Harrogate Town - Sutton United

15:00 Milton Keynes - Mansfield Town

15:00 Newport County - Tranmere Rovers

15:00 Salford City - Bradford City

15:00 Stockport - Morecambe

15:00 Swindon - AFC Wimbledon

15:00 Walsall - Notts County

15:00 Wrexham - Forest Green Rovers

15:00 Voluntari - Otelul Galati

15:00 1? Dezembro - Pero Pinheiro

15:00 Amora - Caldas

15:00 Atletico - Alverca

15:00 Nanterre - Limoges

15:00 Narva Trans - Tallinna Kalev

15:00 Americas Grand Prix

15:00 2024 Masters

15:00 Brentford - Sheffield Utd

15:00 Burnley - Brighton

15:00 Krasnodar - Zenit

15:00 Manchester City - Luton Town

15:00 Nottingham Forest - Wolverhampton

15:00 Simulcast

15:00 Urartu - BKMA

15:00 Aberdeen - Dundee

15:00 Celtic - St Mirren

15:00 Heart - Livingston

15:00 Motherwell - Hibernian

15:00 St Johnstone - Kilmarnock

15:00 RWD Molenbeek - Eupen

15:00 Airdrieonians - Dunfermline

15:00 Ayr United - Arbroath

15:00 Queen`s Park - Inverness

15:00 Raith Rovers - Partick Thistle

15:00 Cologne - Verdeazzurro

15:00 Vive Kielce - MMTS Kwidzyn

15:00 Wybrzeze Gdansk - Gwardia Opole

15:00 Hanvikens U20 - Vasteras U-20

15:00 Breidablik - Vestri

15:00 Mariehamn - KuPS

15:00 CCC - Trinidad and Tobago

15:00 Leeward Islands - Barbados

15:00 West Indies B - Windward Islands

15:00 KAZL Split (W) - Medvescak (W)

15:00 Damaiense (W) - Ouriense (W)

15:00 Valadares Gaia (W) - Albergaria (W)

15:00 Torreense (W) - Racing Power (W)

15:00 Karpaty (W) - KOSFK (W)

15:00 Irina Fetecau - Natalija Stevanovic

15:00 Youth Star Contender Podgorica

15:10 David Jorda Sanchis - Andrea Vavassori

15:10 Diane Parry (W) - Emma Raducanu (W)

15:15 Peristeri - Aris

15:15 Kraus (W) / Paszek (W) - Lamens (W) / Schuurs (W)

15:15 Rayo Vallecano - Getafe

15:15 Sporting Gijon - Cartagena

15:15 Cosenza - Palermo

15:15 Lecco - Reggiana

15:15 Parma - Spezia

15:15 AlbinoLeffe - Renate

15:15 Brindisi - Sorrento

15:15 Monterosi - Giugliano

15:15 Raluca Serban (W) - Sara Bejlek (W)

15:20 Neptunas - Lietkabelis

15:30 Viljandi - Dobeles Tenax

15:30 Jiskra Domazlice - Dukla Prague B

15:30 Sokol Zivanice - Chlumec NC

15:30 Saarbruecken - Sandhausen

15:30 Cesky Brod - Hvezda Cheb

15:30 Klatovy - Horovicko

15:30 Otava Katowice - Slavoj Cesky Krumlov

15:30 Rokycany - Sobeslav

15:30 Senco Doubravka - Pribram B

15:30 Usti nad Orlici - RMSK Cidlina

15:30 PSV - Vitesse

15:30 Germany U18 (W) - Estonia U18 (W)

15:30 North Macedonia U18 (W) - Czech Republic U18 (W)

15:30 Ukraine U18 - Netherlands U18

15:30 Ciclista Olimpico - Regatas

15:30 AutoTrader EchoPark Automotive 400

15:30 Europa - Lions Gibraltar

15:30 Guimaraes - Farense

15:30 Benfica B - AVS

15:30 Tondela - Penafiel

15:30 Volos - Atromitos

15:30 Student Nis (W) - Vojvodina 021 (W)

15:30 ZKK Kraljevo (W) - Vrbas (W)

15:30 Vardar SCJS (W) - Astibo (W)

15:30 Chinese Taipei (W) - Iceland (W)

15:30 Fiona Ferro (W) - Manon Leonard (W)

15:30 Martyna Kubka (W) - Tereza Martincova (W)

15:30 WTT Feeder Dusseldorf

15:40 Novak Djokovic - Casper Ruud

15:45 24 Hours Nuerburgring

15:45 Slavia Sofia - Hebar

15:45 Slovenia (W) - Paraguay (W)

15:45 Maccabi Haifa - Bnei Sakhnin

15:50 Varazdin - Lokomotiva Zagreb

16:00 UNICS - CSKA Moscow

16:00 PAOK - Olympiacos

16:00 Arevalo Gonzalez / Pavic - Zverev / Melo

16:00 Tennys Sandgren - Zizou Bergs

16:00 TSKK - VRZ

16:00 Elina Svitolina (W) - Ana Bogdan (W)

16:00 Bahcesehir Koleji - Galatasaray

16:00 Austria Lustenau - SCR Altach

16:00 Simulcast

16:00 Swarovski Tirol - BW Linz

16:00 WAC - Austria Vienna

16:00 Viladecans - Sant Boi

16:00 Denmark U18 (W) - Lithuania U18 (W)

16:00 Slovenia U18 (W) - Georgia U18 (W)

16:00 Austria U18 - Latvia U18

16:00 Denmark U18 - Estonia U18

16:00 Lovosice - Karvina

16:00 Farul - CFR Cluj

16:00 FCSB - Rapid Bucuresti

16:00 Sepsi OSK - U Craiova

16:00 Strasbourg - Reims

16:00 Debrecen - Kecskemet

16:00 Balkan - Cherno More

16:00 Dubrava Furnir - Dubrovnik

16:00 Leotar Trebinje - Posusje

16:00 Neftchi - Araz-Naxcivan

16:00 Rukh - Kryvbas

16:00 Osijek - Samobor

16:00 Rustavi - Orbi

16:00 Security Police-ZUNU-Dynamo - Reshetylivka

16:00 Sheriff - Balti

16:00 Ege University - Konya BBSK

16:00 USA - Canada

16:00 KA Akureyri - FH Hafnarfjordur

16:00 Jelgava - Auda

16:00 Isloch - Arsenal Dzerzhinsk

16:00 Jamaica - Guyana

16:00 Patriot (W) - Struga (W)

16:00 ZARK Split (W) - Split (W)

16:00 Switzerland (W) - Germany (W)

16:00 Switzerland (W) - Germany (W)

16:10 Czech Republic - Germany

16:10 Schwerin (W) - MTV Stuttgart (W)

16:15 Ormanspor - Kocaeli

16:30 Vasteras - Halmstad

16:30 Ried - Graz

16:30 Puszcza - Lech Poznan

16:30 Trieste (W) - De Zaan (W)

16:30 Le Mans Cup, Barcelona

16:30 France - Brazil

16:30 Wisla Plock - Wisla Krakow

16:30 AutoTrader EchoPark Automotive 400

16:30 Swiss Central Basket - Red Devils

16:30 Start Lublin - Spojnia

16:30 Warta Zawiercie - Stal Nysa

16:30 Fribourg Olympic - Lions de Geneve

16:30 Spinelli Massagno - Union Neuchatel

16:30 Campus Italia - Haenna

16:30 Romagna - Cus Palermo

16:30 Jumper Zenica (W) - Zrinjski (W)

16:30 Arlesheim (W) - Blonay (W)

16:30 Valeriya Strakhova - Robin Montgomery

16:45 Ireland (W) - Wales (W)

17:00 Spain (W) - United Kingdom (W)

17:00 Altay - Corum

17:00 Murcia - Palencia

17:00 Obradoiro - Manresa

17:00 Denis Yevseyev - Benjamin Hassan

17:00 Surrey Scorchers - Newcastle Eagles

17:00 Garcia (W) / Mladenovic (W) - Watson (W) / Dart (W)

17:00 Maghreb de Fes - Youssoufia Berrechid

17:00 Amstetten - Sokol Wien

17:00 USA - Trinidad and Tobago

17:00 Fredrikstad - Sarpsborg 08

17:00 Harju - Tartu Welco

17:00 Tallinn - Flora U-21

17:00 Malta - Switzerland

17:00 Zubri - Brno

17:00 Hradec Kralove - Slovacko

17:00 Argonautes - Ours Toulouse

17:00 Sporting B - Oliveira Hospital

17:00 Levadia - Nomme United

17:00 Academic Plovdiv - Yambol

17:00 Beroe - Minyor Pernik

17:00 Shumen - Levski

17:00 Bosna Royal - Siroki

17:00 Igokea - Sloboda Tuzla

17:00 Spacva - Zagreb

17:00 Kvarner - Gorica

17:00 Crvena Zvezda - Jadran Herceg Novi

17:00 Torino - Juventus

17:00 Cingoli - Carpi

17:00 Nitra - Dukla Michalovce

17:00 EuroNickel - Pelister

17:00 Kozuv - Ohrid

17:00 MZT Skopje - Gostivar

17:00 TFT Skopje - Cair 2030

17:00 Vardar - FMP Academy

17:00 Adana Demirspor - Kayserispor

17:00 Besiktas - Samsunspor

17:00 Grasshopper - Lugano

17:00 Lausanne - Zurich

17:00 Eurofarm Pelister - Butel Skopje

17:00 Struga - Ohrid

17:00 Banska Bystrica - Zemplin Michalovce

17:00 Kosice - Skalica

17:00 Trencin - Zlate Moravce

17:00 SPR Tarnow - Piotrkow Trybunalski

17:00 Melilla - Guaguas

17:00 Manchester (W) - Leeds (W)

17:00 Tim Arena (W) - Probasket (W)

17:00 Topolchanka (W) - Sloga Pozega (W)

17:00 Triglav (W) - ilirija (W)

17:00 Teramo (W) - Casalgrande (W)

17:00 Fenerbahce (W) - Eczacibasi (W)

17:00 Purgstall (W) - Muehlviertel (W)

17:00 Irina Fetecau (W) - Natalija Stevanovic (W)

17:00 Jessika Ponchet - Harmony Tan

17:10 Cleveland - NY Yankees

17:10 Scottish Championship

17:10 Jessika Ponchet (W) - Harmony Tan (W)

17:15 Mechelen - Westerlo

17:30 Helsingoer - Hillerod

17:30 Thanasi Kokkinakis - Marc Polmans

17:30 Lesia Tsurenko (W) - Jaqueline Cristian (W)

17:30 Braunschweig - Crailsheim

17:30 Chemnitz - Tubingen

17:30 Stuttgart - Eintracht

17:30 Leinster - La Rochelle

17:30 Norway U18 - Croatia U18

17:30 Academica - Felgueiras

17:30 Nancy - Le Mans

17:30 Strasbourg - Gravelines-Dunkerque

17:30 Aldershot Town - Boreham Wood

17:30 Rangers - NY Islanders

17:30 Goldcoast - Villars

17:30 Bournemouth - Manchester Utd

17:30 Lokomotiv M - CSKA

17:30 Mallorca - Real Madrid RM

17:30 Nuremberg - Bochum

17:30 Real Valladolid - Eldense

17:30 Camerano - Chiaravalle

17:30 Conversano - Cassano Magnago

17:30 Alessandria - Pro Patria

17:30 Novara - Legnago Salus

17:30 Potenza - Foggia

17:30 Pro Sesto - Lumezzane

17:30 Trento - Pro Vercelli

17:30 PAS Giannina - Asteras

17:30 Vardar Negotino - Multi Esens

17:30 Brynas - Karlskoga

17:30 Zadar Plus (W) - FSV Rijeka (W)

17:30 Novasemente (W) - Sporting (W)

17:30 Nun Alvares (W) - Aguias Santa Marta (W)

17:30 Santa Luzia (W) - Feijo (W)

17:30 Dugo-Selo (W) - Rudar Labin (W)

17:45 AZ - RKC Waalwijk

17:50 Lido Bratislava - Zahorska Bystrica

17:55 St Poelten - Weiz

18:00 Buducnost - Zadar

18:00 Zambia - Angola

18:00 Ukraine (W) - Romania (W)

18:00 Waldviertel - Aich/Dob

18:00 Aalborg - Herning Blue Fox

18:00 England U18 (W) - Spain U18 (W)

18:00 Netherlands U18 (W) - Serbia U18 (W)

18:00 Slovakia U18 (W) - Italy U18 (W)

18:00 Germany U18 - Spain U18

18:00 Greece U18 - Italy U18

18:00 Nice - Iron Mask

18:00 Thonon les Bains - Saint Ouen l'Aumone

18:00 Gorica - Dinamo Zagreb

18:00 Chojniczanka - Hutnik Krakow

18:00 Talsi - Ulbroka

18:00 Bordeaux - Bastia

18:00 Caen - Rodez

18:00 Concarneau - Amiens

18:00 Dunkerque - Guingamp

18:00 Laval - Annecy

18:00 Quevilly - Auxerre

18:00 Troyes - Paris

18:00 Valenciennes - Pau

18:00 Minyor Pernik - Beroe

18:00 European Tour

18:00 Al Muharraq - Al Ahli

18:00 Mladost MG - Borac

18:00 Atletico Ottawa - York United

18:00 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Petah Tikva

18:00 Moslavina - Metkovic

18:00 Porto - Famalicao

18:00 Dusseldorf Giants - Trier Gladiators

18:00 Giessen - Phoenix Hagen

18:00 Brixen - Sassari

18:00 Eppan - Bozen

18:00 Merano - Albatro

18:00 Trieste - Pallamano Rubiera

18:00 Kifisia - Panetolikos

18:00 Tikves - Alkaloid

18:00 Severn Stars (W) - Loughborough (W)

18:00 Torpedo-BelAZ - BATE

18:00 Sibenik (W) - Tresnjevka (W)

18:00 Kekava (W) - Lekrings (W)

18:00 Gjorche Petrov (W) - Kumanovo (W)

18:00 Avarca de Menorca (W) - La Laguna (W)

18:00 JAV Olimpico (W) - Esquimo Dos Hermanas (W)

18:00 Netherlands - Finland

18:15 Promitheas - Kolossos

18:15 Cherno More - Levski

18:15 Zrinski (W) - Koka (W)

18:30 Plebiscito Padova (W) - BVSC-Zuglo (W)

18:30 Austria U18 (W) - Bulgaria U18 (W)

18:30 Czech Republic U18 - Kosovo U18

18:30 France - Italy

18:30 Andy's Frozen Custard 300

18:30 Paks - MOL Fehervar

18:30 College - Lincoln Red Imps

18:30 Koblenz - Bayreuth

18:30 Munster - Kirchheim

18:30 Uni Baskets Paderborn - Bremerhaven

18:30 Rio Duero Soria - Almeria

18:30 Spartak (W) - ZRK Skopje (W)

18:30 World Championship

18:30 Ekaterina Makarova (W) - Tiphanie Lemaitre (W)

18:30 Valeriya Strakhova (W) - Robin Montgomery (W)

18:30 Ekaterina Makarova - Tiphanie Lemaitre

18:40 NY Mets - Kansas City

18:45 Novi Beograd - Jadran Split

19:00 Ried - Bregenz

19:00 Krueger / King - Crawford / Boyer

19:00 Sandgren / Quinn - Fancutt / Reese

19:00 Beatriz Haddad Maia (W) - Tatjana Maria (W)

19:00 Jessica Pegula (W) - Hanne Vandewinkel (W)

19:00 Kichenok (W) / Kichenok (W) - Todoni (W) / Gae (W)

19:00 Brazil (W) - Germany (W)

19:00 FUS Rabat - Union Touarga

19:00 WAC - ASFAR

19:00 Ludwigsburg - Heidelberg

19:00 Rasta Vechta - Oldenburg

19:00 Desportivo Brasil - Votuporanguense

19:00 Taquaritinga - Rio-Branco-SP

19:00 Agua Santa U20 - Corinthians-SP U20

19:00 Flamengo SP U20 - Palmeiras U20

19:00 Jabaquara U-20 - Santos U20

19:00 Oeste U20 - Sao Paulo U20

19:00 Deinze - Lommel

19:00 Dender EH - Zulte Waregem

19:00 Guatemala - Dominican Republic

19:00 Rakow - Legia Warsaw

19:00 Asnieres sur Seine - Courneuve

19:00 Trento - Derthona

19:00 Alkar - Sibenik

19:00 Karlovac - Krizevci

19:00 Progreso - Boston River

19:00 Brown de Adrogue - Atlanta

19:00 Mushuc Runa - Tecnico Univ

19:00 Lions Teramo - San Lazzaro

19:00 Pressano - Junior Fasano

19:00 Montpellier - Dunkerque

19:00 Belfast Giants - Coventry Blaze

19:00 Cardiff Devils - Dundee Stars

19:00 Manchester Storm - Guildford Flames

19:00 Celik (W) - Leotar 03 (W)

19:00 Subotica (W) - Mega MIS (W)

19:00 Pumas (W) - Guadalajara (W)

19:00 Kazakhstan (W) - Spain (W)

19:05 Temperley - Almirante Brown

19:10 Chi White Sox - Cincinnati

19:10 Velo Clube - Noroeste

19:20 Fivers Margareten - Tyrol

19:30 Schalke 04 - Nuremberg

19:30 Longford Town - Bray Wanderers

19:30 VL Pesaro - Pistoia

19:30 U Cluj - Petrolul

19:30 Almagro - Defensores Unidos

19:30 Verona - Modena

19:30 Feniks - Rabotnicki

19:30 St Gallen - Yverdon

19:30 Conegliano (W) - Novara (W)

19:30 LKS Lodz (W) - Radomka Radom (W)

19:45 Tenerife - Bilbao

19:45 Genk - Cercle

19:45 Bologna - Monza

19:45 Padova - Atalanta U-23

19:45 Virtus Verona - Pergolettese

20:00 Malaga - Zaragoza

20:00 Bristol Flyers - Manchester Giants

20:00 Gremio Sao-Carlense U20 - SKA Brasil

20:00 Almere City - Sparta Rotterdam

20:00 Northampton Saints - Blue Bulls

20:00 Rouen - Bordeaux

20:00 Rennes - Toulouse

20:00 Dijon - AS Monaco

20:00 Dallas - Seattle Kraken

20:00 Fortaleza CEIF - Once Caldas

20:00 Cadiz - Barcelona

20:00 Gimnasia Mendoza - Aldosivi

20:00 Levante - Amorebieta

20:00 Manitoba Moose - Iowa Wild

20:00 USA (W) - Finland (W)

20:00 USA (W) - Finland (W)

20:07 Toronto - Colorado

20:30 Emma Navarro (W) - Sofia Costoulas (W)

20:30 Laura Pigossi (W) - Laura Siegemund (W)

20:30 Alianza Atletico - Union Comercio

20:30 Estoril Praia - Braga

21:00 Morocco - Ghana

21:00 Kadhe / Nedunchezhiyan - Romios / Matuszewski

21:00 HUSA - Mouloudia Oujda

21:00 Gremio Prudente - EC Sao Bernardo

21:00 Baie-Comeau Drakkar - Acadie-Bathurst Titan

21:00 London Knights - Kitchener Rangers

21:00 Rouyn-Noranda Huskies - Victoriaville Tigres

21:00 Mexico - Suriname

21:00 Tigre - Union de Santa Fe

21:00 ADA Jaen - Union Huaral

21:00 Alianza Universidad - Llacuabamba

21:00 Binacional - Ayacucho

21:00 Carlos Stein - Pirata

21:00 Deportivo Municipal - Deportivo Coopsol

21:00 Juan Aurich - Juan Pablo II

21:00 Santos de Nasca - UCV Moquegua

21:00 USMP - Cantolao

21:00 Colorado - Winnipeg

21:00 Forge - Cavalry

21:00 Portuguesa - Estudiantes de Merida

21:00 Chaco For Ever - Atletico Rafaela

21:00 Loudoun United - Memphis

21:00 Santa Fe (W) - Dep. Pasto (W)

21:05 Baltimore - Milwaukee

21:05 Houston - Texas

21:05 Philadelphia - Pittsburgh

21:05 Agropecuario - Estudiantes de Caseros

21:07 Oakland - Washington

21:10 Boston - LA Angels

21:10 Detroit - Minnesota

21:10 Miami - Atlanta

21:10 Tampa Bay - San Francisco

21:30 Vasco de Gama - Pinheiros

21:30 Boca Juniors de Cali - Tigres Bogota

21:30 Cerro - Fenix M

21:30 Macara - Orense

21:45 Portland Timbers - Los Angeles

22:00 Haddad Maia (W) / Stefani (W) - Kerber (W) / Friedsam (W)

22:00 Keys (W) / Townsend (W) - Beno?t (W) / Zimmermann (W)

22:00 Mexicas - Jefes

22:00 Chattanooga - Inter Miami II

22:00 Florida - Buffalo

22:00 Philadelphia - New Jersey

22:00 Savannah Clovers - Maryland Bobcats

22:00 Panamerican Championship

22:00 Union Magdalena - Atletico Cali

22:00 SESI-SP - Joinville

22:00 Cucuta Deportivo (W) - Ind Medellin (W)

22:00 Junior (W) - Deportivo Pereira (W)

22:05 Rochester Americans - Belleville Senators

22:10 Santa Fe - Atletico Nacional

22:30 Maxime Cressy - Nicolas Mejia

22:30 Washington - Tampa Bay

22:30 Union Espanola - Everton VM

22:30 Criciuma - Juventude

22:30 Inter-RS - Bahia

23:00 USA (W) - Belgium (W)

23:00 Cape Breton Eagles - Chicoutimi Sagueneens

23:00 Costa Rica - Haiti

23:00 Huracan - Atletico Tucuman

23:00 Melgar - CA Mannucci

23:00 Fundidores - Raptors

23:00 Boston College Eagles - Denver Pioneers

23:00 Alvarado - Deportivo Maipu

23:00 Calvin Kattar - Aljamain Sterling

23:00 San Jose Barracuda - Texas Stars

23:05 Wilkes-Barre/Scranton - Hershey Bears

23:10 Cleveland - NY Yankees

23:10 Halcones de Xalapa - Flamengo

23:10 Halcones de Xalapa - Flamengo

23:10 All Boys - Talleres Remedios

00:00 Adam Walton - Mpetshi Perricard

00:00 Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix

00:00 North Bay Battalion - Sudbury Wolves

00:00 Pachuca - Guadalajara

00:00 Real Sociedad Tocoa - Marathon

00:00 Ottawa - Montreal

00:00 Toronto - Detroit

00:00 Pacific - HFX Wanderers

00:00 Angostura - Hermanos Colmenarez

00:00 Deportivo Maldonado - Cerro Largo

00:00 Emelec - Cumbaya

00:00 Cleveland Monsters - Laval Rocket

00:00 Syracuse Crunch - Toronto Marlies

00:00 Indy Eleven - Charleston Battery

00:00 Forward Madison - Richmond Kickers

00:00 North Carolina Courage (W) - Portland Thorns (W)

00:00 Canada (W) - Czech Republic (W)

00:00 Canada (W) - Czech Republic (W)

00:05 Saginaw Spirit - Soo Greyhounds

00:05 Alebrijes - Atletico Morelia

00:05 Lehigh Valley Phantoms - Bridgeport Islanders

00:05 Providence Bruins - Utica Comets

00:05 Springfield Thunderbirds - Charlotte Checkers

00:20 Atletico Junior - Envigado

00:30 Charlotte - Toronto

00:30 DC United - Orlando City

00:30 Montreal - Cincinnati

00:30 New York City - New England

00:30 NY Red Bulls - Chicago Fire

00:30 Rhode Island - Riverhounds

00:30 Racing Louisville (W) - San Diego Wave (W)

01:00 China - Thailand

01:00 Capitanes - Atleticos

01:00 Indios - Aguada

01:00 Piratas - Mets

01:00 Cuba - Canada

01:00 Argentino - Obera

01:00 Huntsville City - Crown Legacy

01:00 Nashville - Columbus

01:00 Pittsburgh - Boston

01:00 Deportes Iquique - Universidad Catolica

01:00 Fluminense - RB Bragantino

01:00 Sao Paolo - Fortaleza

01:00 Guarulhos - Renata

01:00 Chicago Wolves - Grand Rapids Griffins

01:00 Rockford IceHogs - Milwaukee

01:00 Houston Sabercats - Free Jacks

01:00 America de Cali (W) - Millonarios (W)

01:10 Arizona - Saint-Louis

01:10 Deportivo Moron - Colon Santa Fe

01:30 Ryad Merhy - Jared Anderson

01:30 Dallas - Seattle Sounders

01:30 Kansas City - Inter Miami

01:30 Minnesota Utd - Houston Dynamo

01:30 San Antonio - Orange County

02:00 Chinese Taipei - South Korea

02:00 Asian Championship

02:00 Ji-sung / Ho - Yun-seong / Hsu

02:00 Moose Jaw Warriors - Swift Current Broncos

02:00 Portland Winterhawks - Everett Silvertips

02:00 Prince George Cougars - Kelowna Rockets

02:00 Sport Boys - Universitario

02:00 El Paso Locomotive - Oakland Roots

02:05 America - Toluca

02:06 Leon (W) - Cruz Azul (W)

02:10 LA Dodgers - San Diego

02:10 Quimsa - Hebraica

02:10 Quimsa - Hebraica Macabi

02:15 Real Espana - CD Victoria

02:30 Real Salt Lake - Columbus Crew

02:30 Deportivo Pereira - Jaguares de Cordoba

02:30 Chicago Red Stars (W) - Angel City (W)

02:40 Seattle - Chi Cubs

03:00 Hong Kong - Japan

03:00 Ji-sung / Ho - Yun-seong / Hsiou Hsu

03:00 Panama - Nicaragua

03:00 Edmonton - Vancouver

03:00 Los Angeles Force - Arizona Monsoon

03:00 Alex Pereira - Jamahal Hill

03:00 Henderson Silver Knights - Ontario Reign

03:00 Tucson Roadrunners - Colorado Eagles

03:00 Monterey Bay - Las Vegas Lights

03:00 Sacramento Republic - Tulsa

03:30 San Jose - Colorado Rapids

03:30 Vancouver - LA Galaxy

03:30 Los Angeles - Anaheim

03:30 San Jose - Minnesota

03:30 Phoenix Rising - CS Switchbacks

03:30 Central Valley Fuego - Chattanooga RW

04:00 Malaysia - Singapore

04:00 Geelong Cats - North Melbourne

04:00 Canterbury Rams - Auckland Tuatara

04:10 Monterrey - UANL

04:15 SC Wanderers (W) - Mitchelton (W)

05:00 Yasutaka Uchiyama - Seong-Chan Hong

05:00 Vanraure Hachinohe - Imabari

05:00 Iga Kunoichi (W) - Sfida Setagaya (W)

Sat 13 Apr, 2024 07:02
About Rojadirecta Website: