10:30 Adrian Oetzbach - Federico Iannaccone
10:30 Ben Jones - Evgeny Philippov
10:30 Evgeny Karlovskiy - Kristjan Tamm
10:30 Henri Laaksonen - Norbert Gombos
10:30 Mateus Alves - Gianmarco Ferrari
10:30 Olympic qualification, Paris
10:30 Tabasalu - Tallinn
10:30 Tartu Welco - Paide U-21
10:30 Viimsi - Flora U-21
10:30 Porsche Supercup, Abu Dhabi
10:30 Porsche Supercup, Abu Dhabi
10:30 Pro Tour. Madrid
10:30 Pro Tour. Wuhan
10:55 GT4 European Series. Misano
11:00 Granollers / Zeballos - Arevalo Gonzalez / Pavic
11:00 Alexander Donski - Neil Oberleitner
11:00 Mateus Alves - Gianmarco Ferrari
11:00 Shendrit Deari - Luka Pavlovic
11:00 Elche (W) - Iuventa Michalovce (W)
11:00 France - Gibraltar
11:00 German Masters
11:00 Chernihiv - Nyva Ternopil
11:00 Dinaz - Metalist
11:00 Hirnyk-Sport - Bukovyna
11:00 Kremin - Khust
11:00 Metalurh - Podillya
11:00 Hyderabad - Punjab Kings
11:00 Suwon - Pohang Steelers
11:00 Gyeongnam - Gimpo
11:00 LNZ Cherkasy - Zoria
11:00 Lokomotiv Penza - Yenisey-STM
11:00 Tanjong Pagar United - Balestier Khalsa
11:00 Druzhba - Rukh 2
11:00 UCSA - Trostianets
11:00 Zviahel - Skala
11:00 AVS - Tondela
11:00 Viseu - Maritimo
11:00 HIT Kiev - SkyUp
11:00 Derbyshire - Northamptonshire
11:00 Essex - Warwickshire
11:00 Glamorgan - Middlesex
11:00 Lancashire - Durham
11:00 Leicestershire - Gloucestershire
11:00 Nottinghamshire - Hampshire
11:00 Somerset - Kent
11:00 Surrey - Worcestershire
11:00 Sussex Sharks - Yorkshire
11:00 Leylah-Annie Fernandez (W) - Anastasia Potapova (W)
11:20 TCR Europe, Zolder
11:30 Barcelona - Tenerife
11:30 Aleksandar Vukic - Mackenzie McDonald
11:30 David Goffin - Gijs Brouwer
11:30 Adrian Oetzbach - Federico Iannaccone
11:30 Aleksandr Lobanov - Moerani Bouzige
11:30 Henri Laaksonen - Norbert Gombos
11:30 Marcelo Zormann Da Silva - Nikoloz Basilashvili
11:30 Michael Zhu - Nikolay Vylegzhanin
11:30 Cracovia - Rakow
11:30 Ming Chuan Univ - AC Taipei
11:30 Tainan City - Hang Yuen
11:30 Sassuolo - Cagliari
11:30 Protege (W) - NUS Jupitans (W)
11:45 World Cup
12:00 Daniel Elahi Galan - Harold Mayot
12:00 Nikolas Sanchez Izquierdo - Javier Barranco Cosano
12:00 Daniel Dutra da Silva - Vincent Marysko
12:00 Eugeny Tyurnev - Pavlos Tsitsipas
12:00 Frederico Ferreira Silva - Luca Potenza
12:00 Luca Wiedenmann - Kirill Kivattsev
12:00 Ryan Nijboer - George Goldhoff
12:00 World Cup. Bielsko-Biala
12:00 Germany (W) - Netherlands (W)
12:00 Slava Moscow - Krasnyi Yar
12:00 Landskrona - Oerebro
12:00 ZRK Skopje (W) - Gevgelija (W)
12:10 Aleksandra Krunic (W) - Maja Chwalinska (W)
12:10 Camilla Rosatello (W) - Dalila Spiteri (W)
12:10 Nuria Brancaccio (W) - Victoria Rodriguez (W)
12:15 Eugeny Tyurnev - Pavlos Tsitsipas
12:15 Spartak M - Rubin
12:30 Sebastian Ofner - Ivan Gakhov
12:30 Aleksandr Lobanov - Moerani Bouzige
12:30 Daniel Dutra da Silva - Vincent Marysko
12:30 Dimitar Grabul - Luka Mikrut
12:30 Jerome Kym - Berk Bugarikj
12:30 Michael Zhu - Nikolay Vylegzhanin
12:30 Barangay Ginebra SM - Meralco Bolts
12:30 San Miguel Beermen - Rain or Shine
12:30 Hangzhou Qiantang - Chongqing Tonglianglong
12:30 Otelul Galati - U Cluj
12:30 Tallinna Kalev - Nomme United
12:30 Cercle - Union Saint-Gilloise
12:30 Anhelina Kalinina (W) - Anastasia Pavlyuchenkova (W)
13:00 Brommapojkarna - Norrkoeping
13:00 Hammarby - AIK
13:00 Sebastian Baez - Sumit Nagal
13:00 Lorenzo Musetti - Francesco Passaro
13:00 Luca Wiedenmann - Kirill Kivattsev
13:00 Mies / Skupski - Heliovaara / Patten
13:00 Isle of Man - Ireland
13:00 Lokomotiv Gomel - Energetik-BGU
13:00 Molosses - Cougars
13:00 DSS/Kinheim - Twins
13:00 RCH-Pinguins - Curacao Neptunus
13:00 UVV - Amersfoort
13:00 Crawley Town - Crewe Alexandra
13:00 Gabala - Araz-Naxcivan
13:00 Eibar - Cartagena
13:00 OB - Randers
13:00 England (W) - Pakistan (W)
13:00 Thunder (W) - Northern Diamonds (W)
13:15 Penang - Terengganu
13:15 London Lions (W) - Newcastle Eagles (W)
13:15 NUS Titans (W) - Merahan Knightingales (W)
13:30 Alexandre Muller - Richard Gasquet
13:30 Andrea Picchione - Jose Pereira
13:30 Arthur Fils - Pedro Martinez
13:30 Frederico-Ferreira Silva - Luca Potenza
13:30 Justin Engel - Tibo Colson
13:30 Yannik Kelm - Yurii Dzhavakian
13:30 Almere City - NEC
13:30 AZ - Utrecht
13:30 Feyenoord - Excelsior
13:30 Heracles Almelo - Fortuna Sittard
13:30 PEC Zwolle - Twente
13:30 PSV - RKC Waalwijk
13:30 Sparta Rotterdam - Heerenveen
13:30 Vitesse - Ajax
13:30 Volendam - Go Ahead Eagles
13:30 Marseille U-19 - Lille U-19
13:30 Dnipro-1 - Shakhtar Donetsk
13:30 Metalist 1925 - Polissya
13:30 Minaj - Kolos
13:30 Rukh - Chornomorets
13:30 Veres - Oleksandria
13:30 Vorskla - Obolon
13:30 Gauff (W) / Routliffe (W) - Paolini (W) / Errani (W)
14:00 French Open
14:00 Iraklis - Panionios
14:00 Calum Puttergill - Ryan Seggerman
14:00 Yannik Kelm - Yurii Dzhavakian
14:00 Gummersbach - RN Loewen
14:00 ??????? - ?????????????
14:00 ECUS SP - ???????? ????
14:00 Sao Paolo U-20 - Oeste U-20
14:00 Pike Rovers - Villa
14:00 Warta Poznan - Legia Warsaw
14:00 Hradec Kralove - Teplice
14:00 Teplice - Hradec Kralove
14:00 Torpedo-BelAZ Res - Volna Pinsk
14:00 Grand Prix Emilia-Romagna
14:00 Sweden (W) - Belgium (W)
14:00 PSG U-19 - Lyon U-19
14:00 Oser do 19 - ?????? ?? 19
14:00 Brazil (W) - Serbia (W)
14:00 PGA Championship
14:00 West Armenia - BKMA
14:00 Oliveirense - Leixoes
14:00 Monza - Frosinone
14:00 Udinese - Empoli
14:00 Sandviken - Varberg
14:00 Wisla Plock - Vive Kielce
14:00 Gnistan - KuPS
14:00 EMC Podolie (W) - Dynamo Kiev (W)
14:00 Alimentos de Valladolid (W) - Granollers (W)
14:00 Karolina Pliskova (W) - Clara Burel (W)
14:00 Sara Sorribes Tormo (W) - Harriet Dart (W)
14:00 Stephens (W) / Krueger (W) - Mattek-Sands (W) / Krawczyk (W)
14:05 Eikeri (W) / Neel (W) - Olmos (W) / Panova (W)
14:15 Bellier / Paul - Jebens / Frantzen
14:30 CSKA Moscow - Zenit
14:30 Lokomotiv Kuban - UNICS
14:30 Olympic Qualifying Tournaments
14:30 Elversberg - Karlsruhe
14:30 Fortuna - Magdeburg
14:30 Greuther Fuerth - Schalke 04
14:30 Hamburg - Nuremberg
14:30 Hanover 96 - Holstein Kiel
14:30 Hansa Rostock - Paderborn
14:30 Kaiserslautern - Braunschweig
14:30 Osnabrueck - Hertha Berlin
14:30 Simulcast
14:30 Wehen - St Pauli
14:30 Dan Added - Johan Nikles
14:30 Wilton United - Glebe North
14:30 Rostov - Baltika
14:30 Central Sparks (W) - Sunrisers (W)
14:30 Western Storm (W) - South East Stars (W)
14:30 WTT Youth Contender Platja D'aro
15:00 Azerbaijan - Ukraine
15:00 Finland - Belgium
15:00 Iceland - Israel
15:00 Dziugas - Banga
15:00 Daniel Altmaier - Roberto Carballes Baena
15:00 Cockhill Celtic - Ayrfield United
15:00 Northern Ireland - UAE
15:00 Estonia (W) - Ukraine (W)
15:00 Rajasthan Royals - Kolkata Knight Riders
15:00 World Championships, Abu Dhabi
15:00 Academica - Varzim
15:00 Braga B - Atletico
15:00 Covilha - Felgueiras
15:00 Lusitania - Alverca
15:00 Parnu JK Vaprus - Levadia
15:00 Motocross, Saint-Jean-d'Angely
15:00 World Championship Motocross
15:00 Barsy Atyrau - Irbis Almaty
15:00 Poland (W) - Japan (W)
15:00 Livingston - Hibernian
15:00 Motherwell - St Johnstone
15:00 Ross County - Aberdeen
15:00 Frankfurt - Trier Gladiators
15:00 Clio Cup Series. Misano
15:00 Strela - Metallurg Nk
15:00 Criciuma - Palmeiras
15:00 Santos-SP - Brusque
15:00 Uragan - Lviv
15:00 Exeter Chiefs (W) - Saracens (W)
15:00 Guo (W) / Jiang (W) - Rosatello (W) / Moratelli (W)
15:00 Feeder Cappadocia
15:15 Huddersfield Giants - Warrington Wolves
15:15 Alcorcon - Real Valladolid
15:20 Andrea Picchione - Jose Pereira
15:20 Norway - Austria
15:20 USA - Kazakhstan
15:25 Justin Engel - Tibo Colson
15:30 GAIS - Elfsborg
15:30 Vaernamo - Kalmar
15:30 Gonzalez / Roger-Vasselin - Lamasine / Paris
15:30 BHC - Lemgo
15:30 LSPA - Jekabpils (W)
15:30 GT America
15:30 San Jose Obrero (W) - Lanzarote Zonzamas (W)
15:30 Kamilla Rakhimova (W) - Taylor Townsend (W)
15:30 Kato (W) / Kichenok (W) - Wang (W) / Shibahara (W)
15:45 Minsk - VRZ
15:45 Diane Parry (W) - Elina Svitolina (W)
16:00 Iceland - Israel
16:00 Portugal - Spain
16:00 Zapy - Pardubice B
16:00 Frenstat pod Radhostem - Bospor Bohumin
16:00 Strani - Viktorie Prerov
16:00 Alexander Zverev - Nicolas Jarry
16:00 Alba Berlin - Bonn
16:00 Rapid Vienna - Hartberg
16:00 RB Salzburg - LASK
16:00 Simulcast
16:00 Sturm Graz - Klagenfurt
16:00 Gagra - Telavi
16:00 Bumprom - Maxline
16:00 Dynamo Ceske Budejovice - Jablonec
16:00 Pardubice - Karvina
16:00 Zlin - Bohemians
16:00 Hajduk - Gorica
16:00 Laguna - Targu Jiu
16:00 Arsenal - Everton
16:00 Brentford - Newcastle United
16:00 Brighton - Manchester Utd
16:00 Burnley - Nottingham Forest
16:00 Chelsea - Bournemouth
16:00 Crystal Palace - Aston Villa
16:00 Ismaily - Pyramids
16:00 Liverpool - Wolverhampton
16:00 Luton Town - Fulham
16:00 Manchester City - West Ham United
16:00 Sheffield Utd - Tottenham
16:00 Simulcast
16:00 Pro Tour. Madrid
16:00 PSG - Nimes
16:00 Netherlands - Ireland
16:00 Jelgava - Riga
16:15 London Lions - Cheshire Phoenix
16:15 Kecskemet - ZTE
16:25 Zalgiris - Kauno Zalgiris
16:30 Widzew Lodz - Lech Poznan
16:30 Danubio - Racing de Montevideo
16:30 Koper - Maribor
16:30 Olimpija Ljubljana - Bravo
16:30 Nacional - Mafra
16:30 Santa Clara - UD Leiria
16:30 TC America
16:30 EIF - Lahti
17:00 Kolkheti - Torpedo Kt
17:00 Trento - Milan
17:00 Ayacucho - Deportivo Coopsol
17:00 Akhmat - Zenit
17:00 Al-Hala - Al-Ahli Manama
17:00 Al-Hidd - Al-Najma
17:00 Al-Muharraq - Sitra
17:00 Al-Ramtha - Al Ahli Amman
17:00 Al-Shabab Manama - Busaiteen
17:00 Al-Wehdat - Sahab
17:00 East Riffa - Khalidiya
17:00 Shabab Al-Aqaba - Maan
17:00 Shabab Al-Ordon - Moghayer Al Sarhan
17:00 Inter - Lazio
17:00 Montenegro (W) - Georgia (W)
17:00 Montenegro (W) - Georgia (W)
17:00 Czestochowa - Torun
17:00 Gorzow - Grudziadz
17:00 Al-Gharafa - Qatar SC
17:00 Galatasaray - Fenerbahce
17:00 St. Louis BattleHawks - DC Defenders
17:00 Malaga (W) - Bera Bera (W)
17:00 WTT Youth Contender San Francisco
17:30 GR Cup
17:30 Nublense - O`Higgins
17:30 Nueva Chicago - Ferro Carril Oeste
17:30 Anderlecht - Brugge
17:45 Atlanta - Atletico Rafaela
18:00 Olympic Qualifying Tournaments
18:00 Zamalek - RS Berkane
18:00 Chemnitz - Rasta Vechta
18:00 Dinamo Batumi - Saburtalo
18:00 Croatia (W) - Slovakia (W)
18:00 Hoofddorp Pioniers - HCAW
18:00 Saint-Quentin - ASVEL
18:00 Brazilian Grand Prix
18:00 France (W) - Turkey (W)
18:00 USA (W) - Dominican Republic (W)
18:00 Hapoel Petah Tikva - Maccabi Netanya
18:00 Athletic Bilbao - Sevilla
18:00 Atletico Madrid - Osasuna
18:00 Barcelona - Rayo Vallecano
18:00 Cadiz - Las Palmas
18:00 Granada - Celta
18:00 Mallorca - Almeria
18:00 Real Betis - Real Sociedad
18:00 Simulcast
18:00 Valencia - Girona
18:00 Villarreal - Real Madrid RM
18:00 Penafiel - Torreense
18:00 AEK - Lamia
18:00 Aris - PAOK
18:00 Istanbulspor - Sivasspor
18:00 Panathinaikos - Olympiacos
18:00 Dinamo Minsk - Shakhtyor Sl
18:05 Saint-Louis - Boston
18:30 Karsiyaka - Galatasaray
18:30 Cherno More - Ludogorets
18:30 Osijek - Rijeka
18:35 Baltimore - Seattle
18:35 NY Yankees - Chi White Sox
18:35 Philadelphia - Washington
18:37 Toronto - Tampa Bay
18:40 Cleveland - Minnesota
18:40 Miami - NY Mets
19:00 Diamond League, Rabat
19:00 Deportiva Tarma - Comerciantes Unidos
19:00 Rapid Bucuresti - FCSB
19:00 Cedevita Olimpija - Sencur
19:00 Barracas Central - Sarmiento
19:00 Boston River - Cerro
19:00 Arsenal de Sarandi - Tristan Suarez
19:00 Guillermo Brown - Agropecuario
19:00 Mushuc Runa - Delfin
19:00 Auda - Liepaja
19:10 Houston - Milwaukee
19:10 Kansas City - Oakland
19:15 North Macedonia - Czech Republic
19:15 Ferencvaros - Ujpest
19:20 Chi Cubs - Pittsburgh
19:20 Slovakia - Latvia
19:20 Switzerland - Canada
19:30 Partizan - Crvena Zvezda
19:30 Lechia Gdansk - Arka Gdynia
19:30 Atletico Platense - Independiente
19:30 Aldosivi - Almagro
19:30 Chacarita Juniors - Racing de Cordoba
19:30 Defensores Unidos - Deportivo Madryn
19:30 Gimnasia Mendoza - Deportivo Moron
19:35 Texas - LA Angels
19:45 Colon Santa Fe - Chaco For Ever
19:45 Roma - Genoa
20:00 Washington Mystics (W) - Seattle Storm (W)
20:00 Indy 500
20:00 AS Monaco - Nantes
20:00 Le Havre - Marseille
20:00 Lens - Montpellier
20:00 Lille - Nice
20:00 Lorient - Clermont
20:00 Lyon - Strasbourg
20:00 Metz - PSG
20:00 Reims - Rennes
20:00 Simulcast
20:00 Toulouse - Brest
20:00 Inter Miami II - Carolina Core
20:00 Minnesota United II - Tacoma Defiance
20:00 New England Revolution II - Philadelphia II
20:00 Guabira - Aurora
20:00 Guabira - Cochabamba
20:00 San Martin SJ - All Boys
20:00 Real Zaragoza - Racing de Ferrol
20:00 Atletico-MG - Bahia
20:00 Corinthians - Botafogo-RJ
20:00 Fluminense - Juventude
20:00 Mirassol - Ituano
20:00 Operario FEC - Ceara
20:00 Iceland (W) - Hungary (W)
20:05 Stade Francais - Bordeaux Begles
20:15 GT World Challenge America
20:15 Lommel - Kortrijk
20:30 New York - Indiana
21:00 Denver - Minnesota
21:00 Raptors - Jefes
21:00 San Diego Legion - Free Jacks
21:00 Deportivo Pereira (W) - Santa Fe (W)
21:05 San Francisco - Colorado
21:10 Arizona - Detroit
21:10 LA Dodgers - Cincinnati
21:15 Llacuabamba - Pirata
21:30 Motilonas Del Norte - Caribbean Storm
21:30 Los Chankas - Alianza Atletico
21:30 Thailand (W) - South Korea (W)
21:30 Montevideo Wanderers - Cerro Largo
21:30 Aucas - Univ Catolica Quito
21:45 Banfield - Huracan
21:45 Talleres de Cordoba - Atletico Tucuman
22:00 NY Red Bulls II - Cincinnati 2
22:00 Rio Cuarto - Defensores Belgrano
22:00 Gotham (W) - Chicago Red Stars (W)
22:00 WTT Youth Contender San Francisco
22:30 All-Star Open
22:30 Bolivar - Real Tomayapo
22:30 Carabobo - Angostura
22:30 Colo Colo - Palestino
22:30 Cuiaba - Inter-RS
22:30 Gremio-RS - RB Bragantino
23:00 Atleticos - Cangrejeros de Santurce
23:00 Leones De Ponce - Capitanes de Arecibo
23:00 San Herman - Cangrejeros
23:00 Spokane Velocity - Forward Madison
23:00 OL Reign (W) - Orlando Pride (W)
23:30 Atletico Junior - Deportivo Pereira
00:00 CA Mannucci - Cesar Vallejo
00:00 Central Cordoba - Boca Juniors
00:00 Cumbaya - Barcelona SC
00:00 Dallas Jackals - Seattle Seawolves
00:10 Atlanta - San Diego
00:30 Jorge Wilstermann - The Strongest
01:00 Cruz Azul - Monterrey
01:00 Olimpia - Marathon
01:00 Real Esteli U-20 - Managua U-20
01:00 Union Santa Fe - Obera
01:00 Colorado Rapids 2 - Vancouver II
01:00 San Jose II - Los Angeles 2
01:00 Ventura - Real Monarchs
01:00 Ventura County - Real Monarchs
01:00 Puerto Cabello - Portuguesa
01:00 World Para Athletics Championships
01:30 Denver - Minnesota
01:30 Regatas - Obras
01:40 Titanes de Barranquilla - Corsarios de Cartagena
02:00 Alianza Lima - Deportivo Garcilaso
02:00 Quimsa - Gimnasia CR
02:00 Millonarios - Atl Bucaramanga
03:00 Ontario Reign - Coachella Valley
About Rojadirecta Website: