Watch Live Winter Sports Online, Live Winter Sports Streams Roja Directa

00:00 London Knights - Erie Otters

00:00 Mississauga Steelheads - Kitchener Rangers

00:00 Niagara IceDogs - Oshawa Generals

00:00 Ecuador U19 (W) - Argentina U19 (W)

00:00 Walter Ferretti - Deportivo Ocotal

00:00 Florida State (W) - Syracuse (W)

00:00 North Carolina (W) - Virginia (W)

00:00 Notre Dame (W) - Duke (W)

00:00 Penn State (W) - Rutgers (W)

00:05 NY Yankees - Toronto

00:05 Washington - Atlanta

00:05 Windsor Spitfires - Flint Firebirds

00:10 Atl Bucaramanga - Deportivo Pasto

00:15 Cleveland - Baltimore

00:15 Philadelphia - NY Mets

00:29 Coastal Carolina Chanticleers - Georgia Panthers

00:30 USA (W) - South Africa (W)

00:30 Alabama Bulldogs - Arkansas-Pine Lions

00:30 Alabama (W) - Arkansas (W)

00:30 Dolehide (W) / Muhammad (W) - Sutjiadi (W) / Kato (W)

00:40 Chi Cubs - Pittsburgh

01:00 Atletico Pantoja - Harbour View

01:00 Esteban Ibarra - Jose Angel Amaro

01:00 Bonaire (W) - Turks and Caicos Islands (W)

01:00 Haiti (W) - Costa Rica (W)

01:00 River Plate - Atletico Tucuman

01:00 UPNFM - Marathon

01:00 BYU (W) - Baylor (W)

01:00 Texas Tech (W) - Texas (W)

01:00 IMPACT Wrestling

01:00 Martina Trevisan (W) - Caroline Dolehide (W)

01:06 Dunbeholden - S.V. Robinhood

01:15 San Francisco 49ers - New York Giants

01:30 Gremio-RS - Palmeiras

02:00 Canada - Cuba

02:00 Dalibor Svrcina - Tomas Etcheverry

02:00 Marc Polmans

02:00 Nagoya Diamond Dolphins - Fukushima Firebonds

02:00 Cesar Vallejo - Sporting Cristal

02:00 Real Sociedad Tocoa - Vida

02:00 Puerto Rico (W) - Argentina (W)

02:20 Millonarios - Atletico Huila

02:30 Emiliana Arango (W) - Maria Sakkari (W)

02:40 Oakland - Detroit

03:00 CSU Northridge - Portland

03:00 Washington - Seattle U

03:00 Alexander Zverev - Pavel Kotov

03:00 Corentin Moutet - Miomir Kecmanovic

03:00 Marcos Giron - Arthur Rinderknech

03:00 Philip Sekulic - Lorenzo Musetti

03:00 Olimpia - Genesis

03:00 Managua - Masachapa

03:00 Serbia (W) - Dominican Republic (W)

03:10 LA Dodgers - San Francisco

03:30 Japanese Grand Prix

03:30 Washington (W) - Washington State (W)

03:30 WTT Youth Contender (Vientiane)

04:00 ATP. Chengdu

04:00 ATP. Zhuhai

04:00 Atlante - Venados

05:00 Indian Grand Prix

05:00 Bulgaria (W) - Peru (W)

05:30 San-en NeoPhoenix - Koshigaya Alphas

06:00 - Dusan Lajovic

06:00 Christopher O`Connell - Taro Daniel

06:00 Canada (W) - Ukraine (W)

06:00 WTA. Guangzhou

06:30 SunRockers Shibuya - Kumamoto Volters

06:30 Solheim Cup

06:30 WTT Youth Contender Batumi

07:00 Japanese Grand Prix

07:00 Gangneung City - Mokpo

07:00 Astana SDD (W) - Aktobe (W)

07:30 Christian Garin - Jan-lennard Struff

07:30 Challenger Series

08:00 Franca - Al-Ahly Cairo

08:00 Hodonin (W) - Reus Ganxets Miro (W

08:00 Ibaraki Robots - Kagawa Five Arrows

08:00 Niigata Albirex - Rizing Fukuoka

08:00 The Hawks - Cairns Taipans

08:00 Brazil (W) - Turkey (W)

08:00 Friedsam (W) / Kichenok (W) - Guo (W) / Jiang (W)

08:05 Northland - Bay of Plenty

08:05 Hawthorn (W) - Melbourne Demons (W)

08:30 Nancy (W) - Lille (W)

09:00 Afghanistan U-23 - Syria U-23

09:00 Kimmer Coppejans - Mackenzie McDonald

09:00 ATP Challenger. Sibiu

09:00 Vrbensky / Paulson - Kaliyanda Poonacha / Sharan

09:00 Zsombor Piros - Calvin Hemery

09:00 Linares (W) - Tours (W)

09:00 UVSE (W) - Spandau (W)

09:00 Fakel - Dynamo LO

09:00 Osaka Evessa - Yokohama Excellence

09:00 Ted Sports Club - Starr Croatia

09:00 Romania U17 (W) - Bosnia-Herzegovina U17 (W)

09:00 India - Australia

09:00 Czech Republic (W) - Mexico (W)

09:00 Russian Cup, Anapa

09:00 Motor Zaporozhye - Izmail

09:00 Grace KZ (W) - ????? ??? ??????? (?)

09:10 ATP Challenger. Bad Waltersdorf

09:10 ATP Challenger. Saint-Tropez

00:00 Venezuela (W) - Uruguay (W)

03:00 Balaji / Begemann - McDonald / Korda

03:00 Garin / Etcheverry - Murray / Venus

06:00 Prashanth / Chandrasekar - Kadhe / Qureshi

06:00 Reyes Varela / Vega Hernandez - Miedler / Erler

06:00 Rinderknech / Borges - Barrientos / Goransson

06:00 Yoshihito Nishioka - Lloyd Harris

07:30 Demoliner / Middelkoop - Giron / Statham

07:30 King / Stalder - ?? / Xiaofei

07:30 Roman Safiullin - Daniel Evans

07:30 Zhe / Gao - Karatsev / Saville

08:00 Thompson / Purcell - Niklas-Salminen / Behar

09:00 Gille / Vliegen - Harris / Hijikata

09:00 O`Connell / Vukic - Matos / Cabral

09:25 DTM Red Bull Ring

09:30 Grigor Dimitrov - Juan Varillas

09:30 Constant Lestienne - Harold Mayot

09:30 Lukas Klein - Liam Broady

09:30 Manafov / Liutarevich - Bortolotti / Passaro

09:30 Radu Albot - Peter Gojowczyk

09:30 Vit Kopriva - Marvin Moeller

09:30 International Championship (Qualification)

09:30 Superbike, Aragon

10:00 Philippines U17 (W) - Bangladesh U17 (W)

10:00 Dunaujvaros (W) - Sant Andreu (W)

10:00 Toyama Grouses - Earthfriends Tokyo Z

10:00 4 Hours of Spa-Francorchamps

10:00 JHC Kristall - MHC Tambov

10:00 Taifun - Kapitan

10:00 Polesia U19 - Minai U19

10:00 Rukh Lviv U19 - Shakhtar Donetsk U19

10:00 Vorskla U19 - Kryvbas U19

10:00 Casuarina (W) - Mindil Aces (W)

10:00 Magda Linette (W) - Yulia Putintseva (W)

10:00 WTT Youth Contender (Vientiane)

10:00 WTT Youth Contender Batumi

10:30 Duje Ajdukovic - Flavio Cobolli

10:30 Gregoire Barrere - Arthur Cazaux

10:30 Ivan Gakhov - Nerman Fatic

10:30 Paris / Malige - Arneodo / Weissborn

10:30 Junior Grand Prix (Budapest)

10:30 Sydney Kings - Brisbane Bullets

10:30 Colombia (W) - South Korea (W)

10:30 Derbyshire - Sussex Sharks

10:30 Essex - Hampshire

10:30 Lancashire - Nottinghamshire

10:30 Leicestershire - Yorkshire

10:30 Middlesex - Warwickshire

10:30 Somerset - Kent

10:30 Surrey - Northamptonshire

10:30 Worcestershire - Durham

10:45 Ferencvaros (W) - Alimos (W)

10:50 Collingwood - GWS Giants

10:50 Panthers - Storm

11:00 Yelimay Semey - Khan Tengri

11:00 Veldheer / Bergevi - Jebens / Frantzen

11:00 Grand-Quevilly (W) - Girbau Vic (W)

11:00 Akita - Iwate Big Bulls

11:00 Levanga Hokkaido - Toyoda Gosei Scorpions

11:00 Changwon City - Siheung Citizen

11:00 Turan (W) - Aru Astana (W)

11:00 Jakupovic (W) / Khromacheva (W) - Anshba (W) / Appleton (W)

11:25 Japan (W) - Belgium (W)

11:30 Shinshu Brave Warriors - Ehime Orange Vikings

11:30 Rostov - Unix

11:30 Donbass - SKA-SHVSM

11:30 Odessa - HNU DYSSH 1

11:30 Crystal (W) - Aurora (W)

12:00 Zhejiang Golden Bulls - Manama

12:00 Astana U21 - Akzhayik

12:00 Jacquet / Blanchet - Added / Olivetti

12:00 Jan Choinski - Dennis Novak

12:00 Michael Mmoh - Giulio Zeppieri

12:00 Stefano Travaglia - Damir Dzumhur

12:00 Dolphins - North West

12:00 Darwin Hearts - Hellenic

12:00 World Cup, Wujiang

12:00 Greetje Minnen (W) - Wang Xiyu (W)

12:30 Hong Kong U-23 - Uzbekistan U-23

12:30 Qatar U-23 - Palestine U-23

12:30 South Korea (W) - Myanmar (W)

12:30 Karen Khachanov - Alex Bolt

12:30 Odorheiu Secuiesc - Rebel Havlickuv Brod

12:30 French Open

12:30 China (W) - Netherlands (W)

12:30 Continental League

12:35 Changchun Yatai - Beijing Guoan

12:35 Shanghai Shenhua - Cangzhou Mighty Lions

00:15 Paolini (W) / Sherif (W) - Townsend (W) / Fernandez (W)

13:00 Taraz - Arys

13:00 Vietnam U17 (W) - Australia U17 (W)

13:00 Jozef Kovalik - Andrea Pellegrino

13:00 Wehnelt / Matuszewski - Blancaneaux / Hemery

13:00 Budaorsi (W) - Havlickuv Brod (W)

13:00 Dynamo Moscow - Lokomotiv Ns

13:00 L'Escala - Roznava

13:00 Junior Grand Prix (Budapest)

13:00 Botev Vratsa - Beroe

13:00 Podolye - Bukovyna

13:00 Scotland U19 (W) - Hungary U19 (W)

13:00 Grand Slam, Baku

13:00 MODUS Super Series

13:00 Semkir - ZSK

13:00 Sokol Krasnoyarsk - Yugra

13:00 Yuzhny Ural - Omskiye Kryliya

13:00 Anna Bondar (W) - Ana Bogdan (W)

13:30 Albert Ramos Vinolas - Filip Misolic

13:30 Glasspool / Heliovaara - Verbeek / Martos Gornes

13:30 Bulgaria (W) U-19 - Romania (W) U-19

13:30 Bulgaria U19 (W) - Romania U19 (W)

13:30 Thailand (W) - Slovenia (W)

13:30 One FC

13:30 ONE Friday Fights 34

13:30 Karpaty - SKA-Lviv

13:45 Tour de Luxembourg

14:00 Brazil U19 (W) - Peru U19 (W)

14:00 DTM Red Bull Ring

14:00 Azerbaijan (W) - Cyprus (W)

14:00 North Macedonia (W) - Bulgaria (W)

14:00 Ukraine (W) - Serbia (W)

14:00 Ladia - Omskiye Yastreby

14:00 Lokomotiv Kyiv - VAST

14:00 Superbike, Aragon

14:00 TED Ankara Kolejliler - Ormansport

14:00 TED Ankara - Ormanspor

14:00 Mersin Gelisim (W) - Cerkezkoy (W)

14:00 Aisultan (W) - Karaganda (W)

14:00 Team World Championships

14:30 Latvia (W) - Malta (W)

14:45 ???????? ?????? - Apollon Smirnis

15:00 ATP Challenger. Antofagasta

15:00 ATP Challenger. Columbus

15:00 Eysseric / Mayot - Brouwer / De Jong

15:00 Roman-Andres Burruchaga - Francisco Comesana

15:00 Romboli / Zormann - Zeballos / Arias

15:00 Velasco / Darderi - Luz / Duran

15:00 Hodonin (W) - Panathinaikos (W)

15:00 Virtus.Pro - Eternal Fire

15:00 Salavat Yulaev - Avtomobilist

15:00 Georgia (W) - Turkey (W)

15:00 Lithuania (W) - Luxembourg (W)

15:00 Slovenia (W) - Czech Republic (W)

15:00 Obolon - Veres

15:00 Fakel - Iskra

15:00 Sinara - KPRF

15:00 Tyumen - Novaya Generatsiya

15:00 Irbis - Sputnik Almetyevsk

15:00 UNICS - Nizhnyi Novgorod

15:00 Radnik - Radnicki Nis

15:00 Anna Karolina Schmiedlova (W) - Katarzyna Kawa (W)

15:15 Cankirispor (W) - Bodrum (W)

15:30 Zlinsko - Unicov

15:30 Kladno - Slany

15:30 Vouliagmeni (W) - BVSC-Zuglo (W)

15:30 CSKA 1948 - Cherno More

15:30 Volna-FFK - Volga Ulyanovsk

15:30 Kristall - Izhstal

15:30 Hyderabad - Goa

15:30 Gomel - Minsk

15:45 Portugal (W) - Ukraine (W)

16:00 Dainava - Riteriai

16:00 Camilo Ugo Carabelli - Matheus Pucinelli De Almeida

16:00 Roskilde - Havirov

16:00 Sokah Hoboken - El Nino Prague

16:00 Wales U19 (W) - Ireland U19 (W)

16:00 U Craiova 1948 - Otelul Galati

16:00 Albania (W) - Hungary (W)

16:00 Estonia (W) - Kazakhstan (W)

16:00 Moldova (W) - Andorra (W)

16:00 Al-Okhdood - Al-Khaleej

16:00 Al-Riyadh - Al-Fayha

16:00 Moghayer Al Sarhan - Al Jalil

16:00 Pomorie - Status-29

16:00 Chaika - Reaktor

16:00 Russkie Vityazi - JHC Atlant

16:00 Honka - VPS

16:00 KTP - Ilves

16:00 Lahti - Oulu

16:00 Fenerbahce (W) - Emlak Konut (W)

16:00 Famila Schio (W) - Sassari (W)

16:00 Urla Bld (W) - Ferhatoglu (W)

16:00 MosPolitekh (W) - Laguna-UOR (W)

16:15 ACA 163

11:00 Elimai - Khan-Tengri

16:30 Sparta Kolin - Prepere

16:30 Luciano Darderi - Gonzalo Lama

16:30 Plzen - Ceske Budejovice

16:30 Vitkovice - Rytiri Kladno

16:30 HPK - HIFK

16:30 Ilves - Pelicans

16:30 KalPa - Lukko

16:30 KooKoo - Sport Vaasan

16:30 S-Kiekko - Muik

16:30 Virkia - LeKi

16:30 Finland (W) - Slovakia (W)

16:30 Poland (W) - Germany (W)

16:30 Domzale - Aluminij

16:30 JHC Dynamo SPb - Krylia Sovetov

16:30 Loko-76 - Sibirskie Snaypery

16:30 Tambov - Chelny

16:30 Zvezda Moscow - Zauralie

16:30 Trnava - Rimavska Sobota

16:30 Zilina - Skalica

16:30 Kosice - Trencin

16:30 Mariehamn - Jaca

16:45 Barcelona - Potsdam

16:45 Primorac - Terrassa

16:45 Sete - Savona

16:45 Solyaris - Oradea

16:45 Argentina - Samoa

17:00 Rapla - Tallinna Kalev

17:00 Hranice - Uhersky Brod

17:00 Usti nad Labem - Teplice B

17:00 Ryan Peniston - Vasek Pospisil

17:00 Tristan Schoolkate - Denis Kudla

17:00 Brest - Vitebsk

17:00 Dinamo-Molodechno - Yunost Minsk

17:00 Metallurg-Zhlobin - Lida

17:00 Moravsky Krumlov (W) - Tours (W)

17:00 UVSE (W) - Ferencvaros (W)

17:00 Stockerau - Messina

17:00 Kometa Brno - Litvinov

17:00 Mountfield - Mlada-Boleslav

17:00 Olomouc - Karlovy Vary

17:00 Bosna Royal - Ilirija

17:00 Erice (W) - H71 (W)

17:00 Slovan Sala (W) - Pontinia (W)

17:00 Oldenburg (W) - PAOK (W)

17:00 Korona Kielce - Widzew Lodz

17:00 Dinamo Bucuresti - Ortigia

17:00 Roznava - Ted Sports Club

17:00 Povazska Bystrica - Sporta Hlohovec

17:00 Osijek - Varazdin

17:00 Denmark (W) - Germany (W)

17:00 Al-Hidd - Al-Muharraq

17:00 Al-Shabab Manama - Manama

17:00 Oleksandria - Chernomorets Od

17:00 Ukhta - Sibiryak

17:00 AKM - Gornyak-UGMK

17:00 Bars - CSK VVS

17:00 Buran Voronezh - Molot

17:00 Dizel - Neftyanik

17:00 SKA-1946 - SKA-Varyagi

17:00 Povazska Bystrica - Dubnica nad Vahom

17:00 Topolcany - Presov

17:00 Ziar nad Hronom - Slovan Bratislava B

17:00 Eurofarm Pelister - Multi Esens

17:00 Spartak Subotica - Vozdovac

17:00 Brynas - AIK

17:00 Lulea U20 - Almtuna U20

17:00 Normanochka (W) - OryolGU-KPRF (W)

17:00 Mosonmagyarovar (W) - Alba Fehervar (W)

17:00 World Championships, Belgrade

17:00 Bondar (W) / Zimmermann (W) - Vedder (W) / Haverlag (W)

17:00 WTA. Guadalajara 2

17:10 Amstetten - Lafnitz

17:10 DSV Leoben - FAC Vienna

17:10 Stripfing - KSV 1919

17:15 Zlin - Svitavy

17:15 Szolnoki Olaj - Tourcoing

17:15 White Sharks Hannover - Honved

17:30 Prometey - Manisa

17:30 Magdeburg - Paderborn

17:30 Osnabrueck - Hamburg

17:30 Simulcast

17:30 Ethnikos (W) - Trieste (W)

17:30 Mataro (W) - De Zaan (W)

17:30 BVSC-Zuglo - Ludwigsburg

17:30 KamAZ - Torpedo M

17:30 France U19 (W) - Austria U19 (W)

17:30 IPC World Championships (Lima)

17:30 Dinamo Mn - Vityaz

17:30 Sweden (W) - Spain (W)

17:30 Saratov-Volga - MBL

17:30 Salernitana - Frosinone

17:30 BATE - Belshina

17:45 Timisoara - Galati

17:45 Flora - Tallinna Kalev

18:00 AaB - HB Koege

18:00 B.93 - Hobro

18:00 Kolding - Fredericia

18:00 Boluspor - Tuzlaspor

18:00 Eyupspor - Umraniyespor

18:00 Litomerice - Radotin

18:00 Novy-Jicin - Snakes Ostrava

18:00 Olomouc - Opava 2

18:00 Unterhaching - Arminia

18:00 Joao Lucas - Tristan Boyer

18:00 Hanover-Burgdorf - Flensburg

18:00 Girbau Vic (W) - Reus Ganxets Miro (W

18:00 Lille (W) - Dunaujvaros (W)

18:00 Junior Grand Prix (Budapest)

18:00 Botev Plovdiv - CSKA Sofia

18:00 Venezuela U19 (W) - Chile U19 (W)

18:00 Valmieras - Lekrings

18:00 Faroe Islands (W) - Montenegro (W)

18:00 Greece (W) - Poland (W)

18:00 Norway (W) - Austria (W)

18:00 Metropolis - OSK

18:00 Petersburg 04 - AGIO

18:00 Gaziantep - Istanbulspor

18:00 Zenit - Besiktas

18:00 Brage - Oerebro

18:00 Helsingborg - Eskilstuna

18:00 Lyngby - Vejle

18:00 AIK U20 - MODO U20

18:00 Djurgarden U-20 - Timra U20

18:00 Karlskoga - Oestersund

18:00 Malmo U20 - Oskarshamn U-20

18:00 Mora - Sodertalje

18:00 Nybro Vikings - Tingsryds

18:00 Skelleftea U-20 - Brynas U20

18:00 Sodertalje U-20 - Vaxjo U20

18:00 Vasteras - Almtuna

18:00 Vasterviks - Kalmar

18:00 Bjelovar (W) - Podravka (W)

18:00 Bjelovar (W) - Podravka (W)

18:00 LSPA (W) - REIR/Dobele (W)

18:10 Vasteras U-20 - Frolunda U-20

18:30 Dobova - Trimo Trebnje

18:30 Lynx Liberec - Lokomotiva Plzen

18:30 Sokol prazsky - USK Prague B

18:30 Cannon Kingsley - Christian Harrison

18:30 Enzo Couacaud - Alexis Galarneau

18:30 Bellinzona - Vaduz

18:30 Schaffhausen - Sion

18:30 Wil - Xamax

18:30 Cloud9 - Team Liquid

18:30 Primorje - Radnicki

18:30 Adler Mannheim - Iserlohn Roosters

18:30 Augsburg - Eisbaeren Berlin

18:30 Grizzlys Wolfsburg - Straubing Tigers

18:30 Ingolstadt - Schwenninger

18:30 Nuernberg - Dusseldorf

18:30 RB Munich - Koelner Haie

18:30 Switzerland (W) - Italy (W)

18:30 Al Ahli Amman - Al-Faisaly Amman

18:45 Glyfadas (W) - Alimos (W)

18:45 Duisburg - Telimar

18:45 Peristeriou - Panathinaikos

18:45 Ajoie - Biel

18:45 Ambri Piotta - Zug

18:45 Berne - Langnau

18:45 Davos - Rapperswil-Jona

18:45 Fribourg - Geneva

18:45 Kloten - Lausanne

18:45 Venezia (W) - Virtus Bologna (W)

19:00 Bayreuth - Heidelberg

19:00 Balingen/W - Fuechse Berlin

19:00 Den Haag - Telstar

19:00 Dordrecht - Jong AZ

19:00 Helmond Sport - Groningen

19:00 Jong PSV - VVV-Venlo

19:00 Jong Utrecht - Cambuur

19:00 NAC Breda - Emmen

19:00 Roda JC - Den Bosch

19:00 Willem II - TOP Oss

19:00 Go Ahead Eagles - Fortuna Sittard

19:00 Sabac - Cercle 93

19:00 Vasas - Mataro

19:00 Morocco (W) - Zambia (W)

19:00 Zambia (W) - Morocco (W)

19:00 Dinamo Bucharest - Farul

19:00 Iceland (W) - Wales (W)

19:00 Kecskemet - Mezokovesd

19:00 Al Nassr - Al Ahli Jeddah

19:00 Al-Wehda Mecca - Abha

19:00 Chambery - Ivry

19:00 Chartres - Dijon

19:00 Saint-Raphael - Cesson-Rennes

19:00 Toulouse - Nantes

19:00 Zeleznicar Pancevo - Partizan

19:00 SKA Brasil (W) - Sao Paulo U20 (W)

19:15 Thun - Aarau

19:15 Echeyde - Panionios

19:15 Pays Aix - Trieste

19:15 Croatia (W) - Romania (W)

19:20 Chi Cubs - Colorado

19:30 Liege - Mons-Hainaut

19:30 Spirou - Kangoeroes Mechelen

19:30 Altynbek Mamashev - Ruslan Kolodko

19:30 Bristol Flyers - Newcastle Eagles

19:30 Stuttgart - Darmstadt

19:30 ???? (?) - Sant Andreu (W)

19:30 Mulhouse (W) - Mediterrani (W)

19:30 LKS Lodz - Jagiellonia

19:30 Belgium (W) - Netherlands (W)

19:30 Watsonians - Ayrshire

19:30 Palermo - Cosenza

19:30 Djurgarden - Bjorkloven

19:30 Atletico Guardes (W) - Oviedo (W)

19:45 Standard Liege - Westerlo

19:45 Leicester Riders - Plymouth City Patriots

19:45 Gloucester - Harlequins

19:45 Cobh Ramblers - Finn Harps

19:45 Kerry - Galway United

19:45 Longford Town - Waterford

19:45 Treaty United - Athlone Town

19:45 Wexford - Bray Wanderers

19:45 England (W) - Scotland (W)

19:45 Italy (W) - USA (W)

19:45 Drogheda United - Bohemians

19:45 Shelbourne - Cork City

19:45 Sligo Rovers - Derry City

19:45 St Patrick`s Athletic - Dundalk

19:45 UCD - Shamrock Rovers

19:45 Queen`s Park - Ayr United

19:45 Lecce - Genoa

20:00 Admira - St Poelten

20:00 Andreozzi / Verdugo - Perez / Quinn

20:00 Schoolkate / Walton - Trotter / Cash

20:00 Corinthians U-20 - Palmeiras U-20

20:00 Birmingham City - QPR

20:00 Huddersfield Giants - Warrington Wolves

20:00 Leigh Leopards - Wigan Warriors

20:00 AS Monaco - Nice

20:00 Belarus (W) - Bosnia-Herzegovina (W)

20:00 Europa - College

20:00 Alaves - Athletic Bilbao

20:00 Always Ready - Atletico Palmaflor

20:00 Cartagena - Eibar

20:00 Porrino (W) - Liberbank Gijon (W)

20:10 France (W) - Portugal (W)

20:15 Famalicao - Arouca

07:55 Zhe / Gao - Polmans / Romios

20:30 Dabrowski (W) / Routliffe (W) - Paolini (W) / Sherif (W)

20:45 Caledonia Gladiators - Cheshire Phoenix

21:00 Mexico - Puerto Rico

21:00 Idris Virgo - Aaron Chalmers

21:00 Bolivia U19 (W) - Argentina U19 (W)

21:00 Arthur Fils - Ben Shelton

21:00 Laver Cup

09:15 Turkey - Poland

10:30 Spain (W) - England (W)

11:45 Spain - Denmark

13:00 Switzerland - Belarus

14:30 Greece - Moldova

14:30 Portugal - Germany

15:45 Italy (W) - Czech Republic (W)

17:00 Azerbaijan - France

17:00 Italy - Romania

22:00 MODUS Super Series

22:00 Hermanos Colmenarez - Caracas

12:00 European Tour, Budapest

13:00 Hapoel T-A - Ironi Ramat Gan

17:00 Maccabi T-A - Crvena Zvezda

18:00 European Tour, Budapest

19:30 Olympiacos - Zalgiris

22:30 Alejandro Davidovich Fokina - Francisco Cerundolo

22:30 Jaguares de Cordoba - Alianza Petrolera

22:30 General Caballero - Resistencia

14:00 Selimbar - Gloria Buzau

15:00 Dugopolje - Solin

16:00 EkoNiva Bobrov - HC Lipetsk

16:30 Olimpiya - Tverichi Tver

17:00 Miedz Legnica - Odra Opole

17:00 Belgorod - Dizelist

19:00 Patro Eisden - Dender EH

19:00 Zulte Waregem - Deinze

23:00 Acadie-Bathurst Titan - Saint John Sea Dogs

23:00 Cape Breton Eagles - Moncton Wildcats

23:00 Halifax Mooseheads - Charlottetown Islanders

23:00 Bermuda (W) - Dominican Republic (W)

23:00 Saint Lucia (W) - Cuba (W)

23:00 Ponte Preta - Mirassol

23:00 Caroline Dolehide (W) - Sofia Kenin (W)

12:00 China - Indonesia

12:00 South Korea - Pakistan

12:00 Gijs Brouwer - Radu Albot

12:00 Muras United - Ilbirs

12:30 China U16 - Iran U16

13:00 Panter - ?? ?????????

15:00 New Zealand U16 - Qatar U16

16:30 Zagreb - Kaunas City

16:30 Czarni Slupsk - Spojnia

17:00 Arktika - Ermak

17:30 Japan U16 - Philippines U16

18:00 Babilon 38

19:30 Lechia Gdansk - GKS Katowice

20:00 Jaca - Irbis-Skate

23:30 Dominican Republic - Cuba

23:40 Cincinnati - Pittsburgh

23:40 Miami - Milwaukee

23:40 Tampa Bay - Toronto

16:30 Rostov-Don (W) - Stavropolye (W)

17:30 Ethnikos Piraeus (W) - Trieste (W)

21:00 Felix Perez (W) - Malvin (W)

23:59 Purdue Boilermakers - Wisconsin Badgers

13:00 Taraz - Arys

13:40 Constant Lestienne - Sebastian Ofner

16:00 Liberec B - Frydlant

16:00 Poland U17 - Breclav

16:10 Kraft Academy - MIF Team

17:00 Slavia Praha - Meteor Tremosna

17:00 Slovan Bratislava - Zvolen

17:45 Kobra Praha - Smihov

18:00 Draci Sumperk - Chrudim

18:00 Rebel Havlickuv Brod - Chomutov

18:15 Technika Brno - Havirov

19:00 Vsetin - Torax Poruba

17:00 Ulricehamns - Nittorps

17:10 Lempaalan Kisa U20 - Viikingit U-20

18:00 Hofors - ????????????

18:00 Lidingo Vikings - Haninge

18:00 Lindefallets - Alfta GIF

18:00 Malungs - Munkfors

18:00 Olofstroms - Ronneby

18:00 Skedvi/Sater - Fagersta

18:30 Kovlands - Valbo FF

19:00 Varmdo - Jarfalla

17:30 Harjun Kiekko - Viikingit

17:30 Hokkarit - Kisa-Eagles

17:30 KJK - Uplakers Ylojarvi

17:40 Loviisan - KJT Haukat

18:00 Enkopings - Wings Arlanda

18:00 Frederikshavn - Herlev

18:00 Malaro - Kallhalls

18:00 Solvesborgs - Tyringe

18:30 Gnesta - Skarpnacks AIK

18:30 Herning Blue Fox - Esbjerg

18:30 IK Huge - Sandviken

18:30 Rodovre - Odense

18:30 Rodovre (W) - Odense

18:30 Ronnangs - Hovas

18:30 Skargardens - Hisingen

18:30 SonderjyskE - Aalborg

18:30 Trollhaettan - Lysekil

18:40 Varberg - Kungsbacka

19:00 Alta - Osteraker Vikings

19:00 PT-80 - Kiekko-Espoo

19:00 Trangsunds - FOC Farsta

00:00 Ottawa - Saskatchewan

00:00 Gatineau Olympiques - Drummondville Voltigeurs

00:00 Kitchener Rangers - Mississauga Steelheads

00:00 London Knights - Erie Otters

00:00 Rimouski Oceanic - Victoriaville Tigres

00:00 Sherbrooke Phoenix - Armada BLB

00:00 Barbados (W) - Saint Vincent and the Grenadines Women

00:00 Uruguay U19 (W) - Paraguay U19 (W)

00:00 Obras Sanitarias (W) - Universidad de Chile (W)

00:00 Guairena - Cerro Porteno

00:00 Corinthians - Botafogo-RJ

00:05 NY Yankees - Arizona

00:05 Philadelphia - NY Mets

00:05 Washington - Atlanta

00:05 Kingston Frontenacs - Peterborough Petes

00:05 Sarnia Sting - Flint Firebirds

00:07 Soo Greyhounds - Saginaw Spirit

00:10 Boston - Chi White Sox

00:10 Cleveland - Baltimore

00:29 Virginia Cavaliers - NC Wolfpack

00:30 Chicoutimi Sagueneens - Baie-Comeau Drakkar

00:30 Coquimbo Unido - O`Higgins

00:40 Once Caldas - La Equidad

00:40 Estudiantes de Merida - Zamora

01:00 Bare Knuckle FC

01:00 Brandon Wheat Kings - Regina Pats

01:00 LDU Quito - Orense

01:00 Central Football (W) - Western Springs (W)

01:00 WWE Friday Night Smackdown

01:00 Caroline Garcia (W) - Maria Sakkari (W)

01:05 Texas - Seattle

01:10 Houston - Kansas City

01:10 Minnesota - LA Angels

01:10 Independiente R - Atletico Rafaela

01:30 Atletico-GO - Criciuma

01:30 Ituano - Vitoria-BA

02:00 Canada - USA

02:00 Calgary Hitmen - Medicine Hat Tigers

02:00 Lethbridge Hurricanes - Swift Current Broncos

02:00 Prince Albert Raiders - Moose Jaw Warriors

02:00 Red Deer Rebels - Edmonton Oil Kings

02:00 Atletico de San Luis - Mazatlan

02:00 UNAN Managua - Real Esteli

02:00 Puerto Rico (W) - Peru (W)

02:05 GWS Giants (W) - Adelaide Crows (W)

02:06 Juarez - Atlas

Fri 22 Sep, 2023 03:33
About Rojadirecta Website: